Christmas Candy

Vianoce sú obdobím, ktoré zbožňujem hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je, že si môžem dovoliť si v make-upe „uletieť“ a urobiť zo seba napríklad aj jagavý ružový cukrík. Hoci tento make-up look nie je určený na každodenné nosenie, práve v období vianočných večierkov a silvestrovských párty môžu byť „glitter lips“ zaujímavým oživením.

Líčenie som začala aplikáciou zmatňujúcej podkladovej bázy L’Oréal Paris Infallible. Použila som make-up Gosh Foundation plus+ creamy compact v odtieni 004 Natural a na zakrytie nedokonalostí môj obľúbený Camouflage cream od Catrice v odtieni O1. Celý make-up som zafixovala púdrom od Catrice.

Obočie som len vyčesala dohora, keďže som absolvovala lamináciu obočia, vďaka ktorej je moje obočie aj bez námahy presne také, aké ho chcem mať. Potom som už začala aplikovať očné tiene, pričom som najprv na pohyblivé viečko naniesla pigment MAC v odtieni Vanilla, ktorý sa na viečku nádherne leskne a odráža svetlo. Líčenie očí som ďoťukla hnedým tieňom z paletky Zoeva Naturally yours, ktorý som vyblendovala do stratena. Pigment som naniesla aj pod obočie a na oblasť lícnych kostí. K tomuto typu „párty“ líčenia sa pýtajú použiť aj umelé riasy. Ja som zvolila obyčajné a cenovo dostupné mihalnice od Catrice Lash Couture Dramatica Smokey, ktoré ma veľmi milo prekvapili, pretože napriek nižšej cene sú naozaj krásne. Na lííčka som zvolila ružovú farbu – Maybelline Facestudio Blush v odtieni 60 Cosmopolitan, ktorá krásne rozžiarila a omladila moju tvár.

Potom som sa už venovala dominante tohto líčenia – perám. Začala som aplikáciou rúžu Dior Ultra Care Liquid v odtieni 760 – krásnej červenoružovej farbe. Rúže z tejto rady patria k mojim najobľúbenejším, pre ich zamatový finiš, ktorý je na perách veľmi príjemný. Aby som mohla naniesť glitre, musela som najprv použiť Glitter Primer od Nyx. S použitím štetca a striedavo prstov som potom naniesla glitre NYX v odtieni 09. S glitrami sa celkom dobre pracovalo a do piatich minút sa moje pery krásne ligotali, a ja som tak mohla konkurovať vianočným guliam zaveseným na stromčeku…

Foto: Martin Slovík, IG: instagram.com/mrtn.grphc

ulinapa

Vitajte na mojom blogu! Moje meno je Paulína a tento blog som sa rozhodla zrealizovať pre moju lásku k všetkému peknému, estetckému a inšpiratívnemu. Prevažne tu nájdete rôzne beauty looky, kozmetické rady, ale podelím sa s Vami aj o moje cestovateľské zážitky a tipy, sem-tam aj s inými príspevkami, tykajúcimi sa napríklad home decor atď. Budem rada, ak mi v prípade, že sa Vám niečo páči, alebo Vás niečo zaujme, dáte spätnú väzbu 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.