Už dlhšie som sa obzerala po možnosti, ako sa odličovať o niečo ekologickejšie. MakeUp Eraser odstraňuje všetok make-up iba namočením do teplej vody a po opratí v práčke sa dá opakovane používať až po dobu piatich rokov, takže ušetrená je nie len príroda, ale aj moja peňaženka.

Látková handrička je vyrobená z príjemného a dermatlogicky testovaného materiálu. Strana vyrobená z kratšieho vlákna pleť odličuje, strana s dlhšími vláknami ju exfoliuje, teda odstraňuje odumreté čiastočky kože. Keďže som dlhé roky používala najrôznejšie odličovače, pričom som len s máloktorými bola spokojná, MakeUp eraser ma veľmi milo prekvapil. S odstránením make-upu si hravo poradil už v priebehu asi jednej minúty, zatiač čo v prípade iných tampónikov som sa musela odličovať na etapy a oveľa dlhšie. Bez problémov si poradil dokonca aj so sýtou farbou rúžu a s vodoodolnou špirálou. Mám citlivé oči, ale handrička je vyrobená z veľmi jemnej látky, ktorá vôbec nedráždi oči ani pleť.

MakeUp Eraser v ikonickej ružovej farbe

MakeUp Eraser je cruelty free, vegan aj eko friendly – rovná sa až 3600 jednorázovým tampónom počas 3 až 5 rokov používania. Po použití ho jednoducho operiete v práčke. Na výber sú dva varianty – jedna väčšia handrička, alebo 7-dňový set s menšími handričkami, ktorý mám aj ja. MakeUp Eraser je super aj ako darček, osobne ma zaujal nový 7-dňový set Giving me Butterflies, zložený z odličovačov vo farbách dúhy.

Foto: Martin Slovík, IG: instagram.com/mrtn.grphc, makeuperaser.sk

ulinapa

Vitajte na mojom blogu! Moje meno je Paulína a tento blog som sa rozhodla zrealizovať pre moju lásku k všetkému peknému, estetckému a inšpiratívnemu. Prevažne tu nájdete rôzne beauty looky, kozmetické rady, ale podelím sa s Vami aj o moje cestovateľské zážitky a tipy, sem-tam aj s inými príspevkami, tykajúcimi sa napríklad home decor atď. Budem rada, ak mi v prípade, že sa Vám niečo páči, alebo Vás niečo zaujme, dáte spätnú väzbu 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.