Nadchádzajúce vianočné obdobie sa neodmysliteľne spája s farbou medu. Asi najkrajšou paletkou v zlatých farbách je ikonická kazetka tieňov od Urban Decay z kolekcie Naked s príznačným názvom Honey. Práve s využitím zlato-medových tieňov som sa rozhodla vytvoriť make-up look doplnený výrazným rúžom s metalickými odleskami.

Pod make-up som najprv naniesla podkladovú bázu Catrice No more red, ktorá má pleť vyhladiť a zbaviť začervenania. Hoci mám výrobky značky Catrice veľmi rada, podkladové bázy majú o niečo slabšie, ani so začervenaním si podkladová báza neporadila tak, ako som čakala. Ako make-up som použila Revlon Colorstay v odtieni 110 Ivory určený na zmiešanú až mastnú pleť. Make-up používam už niekoľko rokov, veľmi dobre sa nanáša a vydrží naozaj celý deň aj na mastiacej sa pleti. Následne som aplikovala Camouflage cream od Catrice v odtieni O1 a púder All matt od Catrice. S obočím som mala menej práce ako obyčajne, keďže som absolvovala lamináciu obočia. Preto som ho iba jemne vyčesala dohora s gélom na obočie.

Na paletku Naked Honey od Urban Decay som sa veľmi tešila a mala som od nej vzhľadom na „hype“, ktorý okolo nej je, vysoké očakávania. Paletka s nádhernym dizajnom evokujúcim tečúci med, obsahuje matné aj lesklé tiene, s ktorými sa dá veľmi dobre pracovať a vrstviť ich. Tiene neopadávajú a sú veľmi dobre pigmentované. V prípade, že chcete dosiahnuť naozaj výrazný look, môžete si štetec pred nanesením trblietavých tieňov jemne namočiť alebo tiene naniesť prstami. Urban Decay je síce o niečo drahšia značka, stojí však za to. Do tejto teplej paletky sa určite zamilujete.

Po aplikácii tieňov som ešte naniesla jemnú čiernu linku a špirálu Dior Diorshow, ktorá nádherne zvýrazňuje mihalnice. Na líčka som použila bronzer Hoola od Benefitu a nad lícne kosti higlighter v teplých farbách značky Sleek MakeUp. Celý make-up look som na záver podčiarkla výrazným metalickým rúžom značky Ga-De Velveteen Metal Matte v odtieni 783 Metal Crush. Make-up som zafixovala fixačným sprejom All nighter od Urban Decay.

Foto: Martin Slovík, IG: instagram.com/mrtn.grphc

ulinapa

Vitajte na mojom blogu! Moje meno je Paulína a tento blog som sa rozhodla zrealizovať pre moju lásku k všetkému peknému, estetckému a inšpiratívnemu. Prevažne tu nájdete rôzne beauty looky, kozmetické rady, ale podelím sa s Vami aj o moje cestovateľské zážitky a tipy, sem-tam aj s inými príspevkami, tykajúcimi sa napríklad home decor atď. Budem rada, ak mi v prípade, že sa Vám niečo páči, alebo Vás niečo zaujme, dáte spätnú väzbu 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.