Jeseň sa nesie v znamení teplých farieb, oranžových, hnedých a červených, prípadne bordových tónov. Pomocou týchto farieb je možné vytvoriť množstvo make-up lookov, v závislosti od toho, či chcete zvýrazniť oči, pery, alebo oboje. Ja som sa rozhodla pre medené tiene doplnené hnedými perami a bronzovými líčkami.  

Najprv som na pleť naniesla podkladovú bázu pod make-up od Benefitu The POREffesional balm, ktorá mi vyhladila póry. Následne som aplikovala môj momentálne najpoužívanejší make-up The Ordinary Coverage foundation v odtieni 1.1 N. Tento make-up má neutrálny podtón a pre bledšie typy, ku ktorým sa radím aj ja, je vhodný na medziobdobie medzi letom, kedy je pleť opálená, a zimou, kedy je zo mňa Snehulienka. Na nedokonalosti, tmavé kruhy pod očami, aj ako podklad pod tiene používam jediný zázračný produkt, ktorým je Camouflage cream od Catrice v odtieni O1. Pred nanesením tieňov som ešte “vyfarbila” obočie s tieňmi na obočie od Catrice a zafixovala ho gélom na obočie od rovnakej značky. 

Potom som sa už venovala dominantnej časti môjho make-upu, medeným očným tieňom z paletky NYX Ultimate Warm Rust. Ja som sa rozhodla pre výraznejšiu variantu, preto som naniesla viacero vrstiev tieňu a bodku som ešte urobila s trošku hrubšou očnou linkou. Výbornou voľbou je Benefit Roller liner, pretože sa veľmi ľahko aplikuje a nerozmazáva sa. Pri nanášaní linky je dôležité nasledovať prirodzený tvár oka a ako keby pokračovať v jeho spodnej línii. Do vnútornej linky oka som ešte použila zlatý tieň, aby som oko rozžiarila. Nad obočie a lícne kosti som aplikovala teplý odtieň higlightera, aby tvár pôsobila rozjasnene Sleek MakeUp Higlighting Palette Solstice

Na perách som zmiešala viacero farieb: Rimmel Lating Finish Extreme Lipstick v odtieni 700 X-tremely bare, matný rúž Max Factor Lipfinity Velvet Matte v odtieni 040 Luxe Nude, Trend it up Ultra wear Nude Pen Shine v odtieni 020 Shine a kontúrovaciu ceruzku Ga-De Everlasting v odtieni 98 Bare Brown.

K medenému tieňu som použila bronzer Trend it up Powder Blush 060, pod ktorý som ešte aplikovala teplý kontúrovací púder z paletky od Zoeva Contour Spectrum. Aby som celé líčenie oživila, “doťukla” som bonzer s ružovými líčkami od NARS v odtieni Deep throat. Na záver som pleť prepudrovala s púdrom All matt od Catrice, ktorý si poradí aj s mojou rýchlosamastiacou pleťou. Úplne nakoniec som make-up zafixovala s MAC Prep + Prime Fix+ Shimmer Goldlite, ktorý obsahuje jemné zlaté čiastočky.  

Foto: Martin Slovík, IG: instagram.com/mrtn.grphc

ulinapa

Vitajte na mojom blogu! Moje meno je Paulína a tento blog som sa rozhodla zrealizovať pre moju lásku k všetkému peknému, estetckému a inšpiratívnemu. Prevažne tu nájdete rôzne beauty looky, kozmetické rady, ale podelím sa s Vami aj o moje cestovateľské zážitky a tipy, sem-tam aj s inými príspevkami, tykajúcimi sa napríklad home decor atď. Budem rada, ak mi v prípade, že sa Vám niečo páči, alebo Vás niečo zaujme, dáte spätnú väzbu 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.